Іллінецькому закладу дошкільної освіти №4 «Малятку» -50

У 1969 році поріг Голицького дитячого садка переступили перші вихованці. Йшов час, село Голики стало мікрорайоном міста Іллінці. Сільський дитячий садок змінив свій статус на міський. Тут зростали, пізнавали світ, навчались, виховувались багато малюків.

З часу створення Іллінецької об’єднаної територіальної громади міською радою приділяється велика увага створенню умов для отримання дітьми якісної дошкільної освіти. Впродовж останніх двох років у «Малятку» зроблений капітальний ремонт даху, інженерних комунікацій, утеплений фасад будівлі, проведені роботи з художнього та естетичного оформлення, модернізована матеріально – технічна база. І це є щедрим подарунком дітям до свята.

Гарна ювілейна дата, 50 років з дня заснування дитячого садка, об’єднала чимало людей. На святково прибраному подвір’ї гостей зустрічали діти, їхні батьки, працівники дошкільної установи.

На гостину з подарунками та щирими вітаннями завітала делегація з управління освіти на чолі з начальником Світланою Крот та головою ради профспілки працівників освіти Ольгою Ярославською, керівники закладів дошкільної освіти та спонсори.

Світлан Крот від імені міського голови Володимира Ящука та від управління освіти привітала працівників, батьків, дітей, ветеранів праці, всю велику дружну родину «Малятка» з ювілеєм. Вона подякувала колективу за теплу атмосферу, яка панує в цьому дошкільному закладі, за любов до дітей, за вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти. Побажала, щоб ще не один десяток років до садочка поспішали діти та лунко розливався дитячий сміх.

Світлана Василівна вручила завідувачу «Малятка» Олені Бойко подарунок від міської ради – ноутбук, який слугуватиме організації освітнього процесу, а від управління освіти – газову плиту, на якій будуть готуватися смачні страви для малюків. Батьки вихованців подарували пилосос і праску.

Щирі вітання та сертифікат на придбання іграшок отримав дитячий садочок від керівників дошкільними установами міста.

Спонсори «Малятка» Світлана і Віталій Безрученки подарували дітям плазмовий телевізор і святковий торт. А для учасників свята Світлана Безрученко із своїм сином Кирилом заспівала веселу запальну пісню.

Музичні вітання присутнім на святкуванні ювілею дарували вихованці «Малятка». А батьки влаштували ярмарок, де лунали жарти, сміх, пахло смачною юшкою, шашликами, малюки й дорослі ласували смаколиками.

Свято було цікавим, захоплюючим, веселим. А підсумком його став святковий феєрверк.

Leave a reply