Іллінецький міський голова побував у пришкільних таборах

Канікули – весела і яскрава пора для школярів. Час, коли хочеться безтурботно відпочивати,  отримувати нові враження та емоції від нових знайомств, подорожей і розваг.

Організація літнього відпочинку дітей є складовою частиною виховного процесу. З кінця травня  місцями змістовного дозвілля для дітей стали пришкільні табори. У них створені умови для  змістовного та цікавого відпочинку школярів, їх творчого, духовного та інтелектуального розвитку.  Тут учні захоплююче та з користю проводять свій час –  відпочинок, спорт і творчість об’єднуються у тематичні дні, які стали для дітей  цікавими та пізнавальними. Проводяться екскурсії рідним краєм та Україною, організовуються вікторини, конкурси, флешмоби та квести.

З метою ознайомлення зі станом організації відпочинку та харчування дітей у пришкільних таборах у вівторок, 5 червня, в Жорнищенській загальноосвітній школі I-III ст. та Якубівській філії Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – гімназія №2» побували міський голова Володимир  Ящук, заступники міського голови Олег Дмитрик та  Людмила  Трохимець.

Під час візиту посадовці   поспілкувалися з директорами пришкільних таборів та директорами шкіл, поцікавилися програмами відпочинку дітей, меню  та іншими питаннями діяльності таборів, поспілкувалися з вихованцями.

Також разом з директорами шкіл було обговорено питання стану підготовки навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період. У Жорнищах встановлено ще один резервний котел, у канікулярний період необхідно провести його підключення та тестування. Звернувся директор школи Михайло Старовірець й з проханням придбати бензопилу, щоб кочегари влітку порізали та склали  дрова у складські приміщення.  В Якубівці розпочато будівництво шкільної котельні, адже електроопалення, яке встановлене на даний час, не лише фінансово затратне, але й не дає можливість забезпечити належний температурний режим у школі та дитячому садочку. То ж прийнято рішення відповідно до вимог техніки безпеки збудувати окрему котельню та встановити твердопаливні котли.

Побували  керівники міської громади й в дошкільних навчальних закладах «Фіалка», «Дзвіночок», де оглянули умови для навчання, виховання і розвитку дітей.

За результатами робочої поїздки міський голова дав доручення управлінню освіти міської ради вжити заходів щодо поліпшення харчування дітей у пришкільних таборах.

 

Leave a reply