Іллінецький міський голова привітав працівників системи споживчої кооперації Ілліннеччини з професійним святом

Урочисті збори з нагоди 96-го Міжнародного дня кооперації відбулися 6 липня у приміщенні Іллінецької  районної спілки споживчих товариств.

З професійним святом спілчан та ветеранів споживчої кооперації вітали  Іллінецький  міський  голова Володимир Ящук, перший заступник міського голови Олег Дмитрик, голова правління районної спілки споживчих товариств Олександр Коломієць.

Розпочав урочисті збори голова правління Олександр Коломієць, який розповів про віхи становлення кооперативного руху в Україні та на Іллінеччині й здобутки районного споживчого товариства в нинішній час.

Вітаючи кооператорів із їхнім професійним святом, Іллінецький міський голова Володимир Ящук відзначив, що Іллінецькій  райспоживспілці за роки незалежності вдалося зберегти, відновити та примножити інфраструктуру галузі.

«Попри всі труднощі та перепони споживчі товариства у районі працюють та розвиваються. Ваша праця несе в собі не тільки фінансовий, але ще й соціальний зміст, адже традиційно вона спрямована на сільське населення, яке нині здебільшого є соціально незахищеним. Саме завдячуючи вам жителі сільських населених пунктів отримують необхідні послуги та мають можливість придбати необхідні товари”, – зауважив у своєму виступі керівник об’єднаної громади Володимир Ящук.

Володимир Миколайович побажав усім учасникам урочистостей міцного здоров’я, щастя, миру, добробуту і сонячних днів.

Кращих працівників системи споживчої кооперації району було нагороджено Почесними грамотами міської ради та пам’ятними подарунками, Грамотами обласної та районної спілок споживчих товариств з грошовими винагородами  та вручено свідоцтва про занесення на Дошку пошани Іллінецької райспоживспілки.

Leave a reply