Іллінецький міський голова привітав з професійним святом державних службовців Іллінеччини

Щорічно 23 червня в Україні відзначається – День державної служби. Професійне свято, яке об’єднує людей, що працюють у різних сферах, але покликані служити народові України. 
З цієї нагоди у п’ятницю в залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочисті заходи. Працівників органів виконавчої влади вітали з професійним святом голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, голова районної організації професійної спілки працівників державних установ України Галина Бусійок. Кращі представники професії отримали нагороди від районної, міської влади та профспілки.
Іллінецький міський голова Володимир Ящук звернувся до державних службовців із такими словами:
«Щиро вітаю усіх присутніх у залі з професійним святом. Дякую вам, за те, що чесно і сумлінно працюєте задля людей – це велика честь і ще більша відповідальність. Адже державна служба здається легкою лише тим, хто не працював в органах виконавчої влади. Розумієш, що це за «хліб», лише тоді, коли сам стаєш держслужбовцем, коли усвідомлюєш, що від твоєї праці, твоїх знань, професіоналізму, твого ставлення до своїх обов’язків залежить дуже багато. Зі своїми турботами, проблемами, болями жителі району звертаються саме до державних службовців на місцях, незалежно чи це голова райдержадміністрації чи відповідальний працівник структурного чи територіального підрозділу.
Бажаю усім працівникам державної служби міцного здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях, добра, добробуту, заслуженої шани, вдячності людей та мирного неба».
За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби та з нагоди професійного свята, міський голова вручив почесні грамоти міської ради та подарунки.
Музичні вітання для усіх учасників урочистостей подарували творчі працівники районного будинку культури й талановита молодь нашого краю.

Leave a reply