Іллінецький міський голова привітав новобранців строкової військової служби

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості та стійкості, особливого гартування волі та характеру. Це нелегке випробування та відповідальна місія, адже у такий непростий для нашої держави час, кожен з нас мабуть усвідомлює наскільки важливо мати відповідну підготовку та знання для того, аби захистити мир і спокій на рідній землі.

Вже стало доброю традицією на Іллінеччині, юнаків, котрі проходитимуть строкову службу, проводжати до лав Збройних Сил України дружньою родиною. 2 жовтня в Іллінецькому об’єднаному районному військовому комісаріаті відбувся урочистий захід з цієї нагоди. Привітати новобранців прийшли: Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Поїзд, Іллінецький сільський голова Наталія Хаврич, Слободищенський сільський голова Лариса Коваленко, інспектор військового обліку Дашівської селищної ради Оксана Чечельницька, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

«Незабаром кожен з вас вирушить у військову частину, – звернувся до призовників міський голова Володимир Ящук. – Це перше серйозне випробування у вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру. Проте я впевнений, що ви його пройдете гідно, а служба в армії додасть вам нових знань та навичок, впевненості, витривалості, зміцнить дух і тіло».

Настанови призовникам прозвучали у виступі військового комісара Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату Миколи Козенка, який наголосив, що сьогодні Іллінеччина проводжає кращих своїх синів. «Боронити свою державу – є почесним обов’язком кожного громадянина України. Звертаюся до Вас з проханням серйозно поставитися до освоєння своєї військової спеціальності та бажаю здоров’я, терпіння, витримки», – зазначив військовий комісар.

У ході  урочистого заходу новобранцям було вручено подарунки від міської, селищної, сільських рад. На добру згадку про цю подію міський голова вручив призовникам годинники.

Leave a reply