Міський голова Володимир Ящук ознайомився з ходом проведення реконструкції харчоблоку Іллінецької школи №1

Триває реконструкція харчоблоку опорного навчального закладу – Іллінецька загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Іллінецької міської ради, де забезпечується приготування гарячого харчування більш ніж для 420 учнів.

Добудовано частину приміщення та облаштовано зал для харчування дітей на 150 посадкових місць. Обкладено плиткою кімнату, в якій буде розміщено мийний цех харчоблоку, розпочато капітальний ремонт приміщення кухні. Це дасть можливість забезпечити на належному рівні санітарно-гігієнічні умови харчування та приготування їжі для школярів. Усі роботи виконано за кошти бюджету міської об’єднаної територіальної громади.

У п’ятницю міський голова Володимир Ящук разом з представниками міської ради проінспектував виконані роботи та поспілкувався з підрядником, директором та працівниками навчального закладу.

Директор школи Тетяна Мацюк подякувала Володимиру Миколайовичу за реалізацію цього проєкту, адже саме з його ініціативи було розпочато реконструкцію харчоблоку: «Нова їдальня школі дуже потрібна. Наш навчальний заклад нетиповий й харчоблок розміщувався у пристосованому прохідному приміщенні, яке за своєю площею не відповідає потребам школи. Звичайно без гарячого харчування ніхто з учнів не залишився, діти харчувалися почергово на різних перервах. Це створювало додаткове навантаження на працівників харчоблоку та багато інших незручностей. Та й обладнання кухні, якому вже декілька десятків років, потребувало негайної заміни».

«Щиро радію, що добра справа йде до завершення, хоча у фінансовому плані цей рік дуже складний – зауважив міський голова. – В обладнаному за сучасними вимогами харчоблоці будуть створені всі необхідні умови для організації здорового харчування учнів. Збудовано простору їдальню, закуплено сучасні меблі. За підтримки обласної державної адміністрації нам вдалось залучити 450 тисяч гривень державної субвенції на придбання нового обладнання для харчоблоку, з місцевого бюджету на ці цілі ми виділили 50 тисяч гривень співфінансування.

Відтак працюватимемо, щоб Іллінецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 розпочала навчальний рік з оновленим харчоблоком та їдальнею, яка відповідає усім вимогам системи НАССР. Це турбота про здоров’я наших дітей».

Leave a reply