Іллінецький міський голова Володимир Ящук привітав колектив міської ради та працівників комунальних закладів міської ради з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим

Іллінецький міський голова Володимир Ящук привітав колектив міської ради та працівників комунальних закладів  міської ради з  Новим 2022 роком та Різдвом Христовим
Іллінецький міський голова Володимир Ящук привітав колектив міської ради та працівників комунальних закладів міської ради з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим.
 
Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Володимир Ящук подякував за особистий внесок кожного у розбудову та розвиток Іллінецької міської територіальної громади:
 
«2021 рік добігає кінця. Він був непростий, насичений, сповнений наполегливої праці, хвилюючих та радісних моментів. Однак, незважаючи на всі виклики, проблеми, труднощі, він став впевненим кроком уперед у соціально-економічному розвитку громади. Про нашу громаду знають в Україні, ми займаємо провідні місця у багатьох рейтингах, до нас приїздять вивчати досвід. Усього цього ми досягли разом, спільними зусиллями, злагодженою роботою. Це спільний результат усієї команди, і я цим пишаюся.
 
Хай прийдешній рік буде щедрим для усіх нас на добро, багатим на успіхи й перемоги, професійні досягнення та нові здобутки на благо нашої Іллінеччини. А усі негаразди хай залишаться в році, що минає.
 
Щастя вам, міцного здоров’я, благополуччя, затишку й злагоди в родинах, миру в Україні. Світлих і радісних свят», – побажав Іллінецький міський голова Володимир Ящук.
 
Привітала колег з прийдешніми святами голова профспілкової організації Людмила Трохимець. Нехай цьогорічні зимові свята запам’ятаються вам тільки приємними сюрпризами, щирими посмішками, омріяними подарунками – побажала Людмила Михайлівна.
 
З творчими вітаннями для присутніх виступили працівники Іллінецького міського будинку культури. Майстерне виконання колядок, щедрівок, побажання Діда Мороза та Снігуроньки, щирі слова різдвяних віншувань додали усім новорічного настрою.
 
З новими ідеями, гарними задумами, спільними мріями вирушаємо у 2022 рік .
Leave a reply