Іллінецький міський голова Володимир Ящук взяв участь у Загальних зборах уповноважених делегованих представників членів Всеукраїнської асоціації громад

Іллінецький міський голова Володимир Ящук взяв участь у Загальних зборах уповноважених делегованих представників членів Всеукраїнської асоціації громад

Іллінецький міський голова Володимир Ящук, як голова Вінницького обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад, взяв участь у Загальних зборах уповноважених делегованих представників членів Асоціації та у панельній дискусії «Сільський розвиток в контексті земельної реформи та децентралізації».

До участі у Зборах було запрошено понад 200 уповноважених делегованих представників членів Асоціації, а також були запрошені представники центральних органів влади, народні депутати України, міжнародні партнери, експерти.

На Зборах було обрано нове керівництво.

Відтепер організацію очолюватиме Володимир Кучма – голова Кіптівської об’єднаної територіальної громади на Чернігівщині, а виконавчим директором став Іван Слободяник, який досі був першим заступником керівника Виконавчої дирекції ВАГ. Він також очолює Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Агро-Продовольчу Раду – громадські об’єднання відомі відстоюванням інтересів малого і середнього фермерства. 

Також на Зборах було визначено кількісний склад та обрано членів Правління Асоціації.

Іллінецького міського голову Володимира Ящука, як голову Вінницького обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад було обрано членом Правління Асоціації.

 

 

Leave a reply