Іллінцям - 629!

Чотири роки поспіль, саме у вересні, ми святкуємо День народження рідного міста. Це завжди яскраве, незабутнє свято, яке збирає не лише жителів громади, а й багато поважних гостей.
На жаль цьогоріч пандемія COVID-19 не дає змоги відзначити день народження нашого міста так, як у минулі роки, однак урочистості, приурочені цій важливій для громади події, все ж відбулись.
Традиційно урочистий захід розпочався біля міської ради церемонією підняття прапора міста Іллінці. Право підняти прапор було надано учасникам АТО/ООС – Віктору Бартошу та Максиму Урбанському, адже саме їм, захисникам України, завдячуємо тим, що над нашими головами мирне небо.
Далі святкування проходило у міському будинку культури. Іллінчан з Днем міста та 629-ю річницею від першої писемної згадки про Іллінці привітали голова районної державної адміністрації Богдан Кузнец, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук. Побажали Іллінцям щасливих подій, економічного й соціального розквіту, нових перспектив та здобутків. Усім жителям об’єднаної громади – міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, миру та злагоди!
За вагомі трудові досягнення, особистий внесок у розвиток міста та об’єднаної громади кращим працівникам різних галузей, воїнам-захисникам України, ветеранам праці були вручені відзнаки «За заслуги перед містом» і «За заслуги перед громадою».
Гарний настрій усім присутнім подарували вихованці Іллінецької дитячої музичної школи, працівники міського будинку культури та аматори самодіяльного мистецтва нашої громади.
Заходи проводились з дотриманням усіх вимог адаптивного карантину.

Leave a reply