Інформація для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, торгівлі людьми

Інформація для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, торгівлі людьми

Звертаємо Вашу увагу щодо роботи в області спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі:

  • цілодобова безкоштовна обласна «Лінія довіри» 0800 75 04 75 стосовно запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі;
  • обласний притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (цілодобове перебування до 90 днів).

Фінансування за рахунок обласного бюджету. У притулку є можливість розташування осіб з інвалідністю для цілодобового перебування.

Право на влаштування до притулку має:

  • повнолітня постраждала особа, направлена структурним підрозділом місцевої держадміністрації або органу місцевого самоврядування, до повноважень якого належить здійснення заходів у сфері запобігання та протидії насильству, уповноваженим підрозділом органу Національної поліції, центром соціальних служб, мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим особам;
  • особа, яка не досягла повноліття, але перебуває (перебувала) у зареєстрованому шлюбі;
  • дитина у разі її прийняття до притулку разом з матір’ю або особою, яка їх замінює;
  • обласна мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (тел.: +38068 586 03 55 або +38097 578 82 89) .

 

Leave a reply