Інвестиційна привабливість - як складова успішного розвитку 

З метою підвищення інвестиційної спроможності 1 жовтня 2018 року експертом Польського Агентства Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) Монікою Здроєк було  проведено  консультацію  в   Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді. Наша громада була обрана експертами серед багатьох інших на основі аналізу попередньо надісланих інвестиційних пропозицій.

Під час візиту польський експерт Моніка Здроєк та директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко оглянули об’єкти, надані громадою до розгляду як інвестиційні пропозиції.  Експертом  Польського Агентства Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ)  з посадовцями міської ради   було проведено обговорення та обмін досвідом з теми «Стандарти обслуговування інвестора». По завершенню навчальної складової  відбулось представлення та обговорення інвестиційних пропозицій.

Після плідної зустрічі домовлено про необхідність  доопрацювання інвестиційних пропозиції  з метою подальшої роботи із пошуку інвесторів.

Захід відбувся в рамках проекту «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та польсько-українського економічного співробітництва» Міністерства розвитку Республіки Польща.

Leave a reply