Казка в гості завітала до маляток з «Колоска»

У розпалі літо, школярі відпочивають на канікулах, а у Іллінецькому дошкільному навчальному закладі №5 «Колосок»  триває літній оздоровчий період.

Метою діяльності дошкільного закладу в оздоровчий період є створення умов для забезпечення оздоровлення, організації змістовного дозвілля дітей, пошуково-дослідницької діяльності для реалізації дитячої ініціативи.

Педагоги дошкільного закладу проводять різні форми роботи з дітьми. І однією з форм є театралізована діяльність. Залучення до театру дітей дошкільного віку пов’язано в основному з виставами – казками,адже неможливо уявити дитинство без казки, живої, яскравої. Так, сьогодні,  вихованці  нашого дошкільного закладу, потрапили  в чарівний світ української казки: «Солом’яний  бичок», де  з захопленням спостерігали за героями дійства. Оскільки в установі працюють  активні,досвідчені, здібні,талановиті, співочі працівники, тому і вистава для дітей була цікавою.  Поставила виставу музичний керівник – Н.Письменна, ведучою була завідувач ДНЗ – Мазур Л.П.  Роль діда та баби виконували вихователі – І.Фарисей та Н.Свинар. Ролі зайчика, вовка та ведмедя  виконували – І. Ножнова, Л.Єргалієва, І.Радзіх.
Діти із задоволенням  дивились виставу, аплодували, сміялись , веселились , а після вистави малювали малюнки на доріжці, ласували гостинцями та впродовж дня отримали ще багато позитивних емоцій. А для нас, працівників «Колоска»  – це найкраща насолода!

Leave a reply