Керівники Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади провели зустріч з офіційною делегацією Влощовського повіту  Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща

У  рамках співпраці між  Вінницькою облдержадміністрацією та Сьвєнтокшиським воєводством  23-25 серпня  з робочим візитом в Іллінецькому районі перебувала  делегація Влощовського повіту Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща в складі  віце-старости Влощовського повіту Збігнєва Кржисіка та голови ради повіту Влощовського Яцека Влодарчика.

Мета перебування польської делегації – поновлення партнерських стосунків та підписання угоди про співпрацю між  Влощовським повітом Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща  та Іллінецькою районною державною адміністрацією.

У ході візиту, 24 серпня,  відбулась зустріч польської делегації з керівництвом Іллінецької  міської об’єднаної територіальної громади.  Іллінецький міський голова Володимир Ящук розповів про громаду, про перші успіхи та проблеми, які виникають у роботі та поцікавився, які мають повноваження та фінансові можливості для реалізації соціальних проектів  громади в Польщі.

«Такі візити, – звернувся до гостей Володимир Миколайович, – дають можливість обмінюватись досвідом та переймати кращі практики, досягнення один в одного. Раді вітати вас в Іллінецькій міській об’єднаній громаді й сподіваємось на тісну співпрацю».

В свою чергу віце-староста Збігнєв Кржисік зауважив, що був на Вінниччині та на Іллінеччині 7 років тому, тож бачить вагомі зміни як у Вінниці, так і в Іллінцях. Зміни на краще. Він привітав присутніх з Днем Незалежності України та наголосив, що полякам варто повчитися в українців патріотизму, адже відзначення Дня незалежності – це вираз любові до рідної країни, патріотизму, поваги до її традицій, історії. Збігнєв Кржисік подякував за гостинний прийом.

Під час зустрічі було обговорено питання співробітництва та перспективи подальшої співпраці. На згадку про візит на Іллінеччину очільники громад обмінялись символічними подарунками.

Далі гості побували в Іллінецькому державному аграрному  коледжі, відвідали державне підприємство «Іллінецьке лісове господарство». Поклали квіти до пам’ятників Героям Небесної Сотні,  захисникам України-учасникам АТО, до меморіальної дошки українсько-польському поету, композитору, торбаністу Тимку Падурі.

У цей же день в урочистій атмосфері було підписано  Партнерську угоду про співпрацю між Влощовським повітом Сьвєнтокшиського воєводства, Республіка Польща та Іллінецькою районною державною адміністрацією Вінницької області, Україна, яка передбачає співпрацю між органами влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями у різних сферах життєдіяльності району. На офіційне підписання Партнерської угоди були запрошені очільники об’єднаних територіальних громад Володимир Ящук та Сергій Тітаренко, заступники голови райдержадміністрації та голови районної ради, перший заступник міського голови, голова районного осередку міжнародної громадської організації «Україна – Польща – Німеччина» Валентина Тарасова, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України.

 

Leave a reply