Керівники міської об'єднаної територіальної громади привітали з професійним святом державних службовців Іллінеччини

23 червня в залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочистості  з нагоди Дня державної служби. З професійним святом  привітали  колег  Іллінецький міський голова  Володимир Ящук та перший заступник міського голови Олег Дмитрик.

“Про державну службу говорять доволі багато, однак  що це за «хліб», розумієш  тоді, коли сам стаєш держслужбовцем, коли усвідомлюєш, що від твоєї праці, твоїх знань, твого ставлення до своїх обов’язків залежить дуже багато, – звернувся до працівників органів виконавчої влади Іллінецький міський голова Володимир Ящук. –  Це особлива професія і нелегка праця, котра потребує самовідданості, фаховості, бажання служити людям. Адже зі своїми турботами, проблемами, болями жителі району звертаються саме до владних інституцій і сподіваються на допомогу та вирішення їх проблем.  Тож від рівня відповідальності, професійності держслужбовців сьогодні залежать і розвиток суспільних процесів, і рівень життя населення, здоров’я і добробут громадян.

Щиро дякую усім працівникам органів виконавчої влади району, ветеранам державної служби за самовіддану  працю, професіоналізм, відданість своїй справі, наполегливість і цілеспрямованість у реалізації усіх планів і задумів задля поліпшення життя іллінчан. Бажаю  міцного здоров’я, успіхів, розуміння в колективі та гармонії в сім’ї, невичерпної енергії та нових професійних звершень  на благо рідного краю, на благо  України”.

Подарунком до свята від міської ради стала картина та квіти.

 

 

 

 

Leave a reply