Керівники об'єднаної громади взяли участь у форумі ,,Регіональний економічний розвиток в умовах децентралізації: можливості та виклики‘

27 жовтня у м.Вінниця проходив форум ,,Регіональний економічний розвиток в умовах децентралізації: можливості та виклики‘‘, який  ще раз переконливо довів – лише децентралізація дозволяє громадам рухатися вперед, вдосконалюватися та розвиватися.

Мета форуму  –  підтримка роботи місцевих громад у забезпеченні місцевого та регіонального розвитку, обмін досвідом, напрацювання спільних завдань.

Участь у засіданні взяли: перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку України В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, заступник керівника Програми U-LEAD з Європою Андрей Хорват, заступники голови ОДА, голови об’єднаних територіальних громад, районних рад, районних державних адміністрацій, неурядових організацій, а також міжнародних фондів і програм.

Іллінецьку міську об’єднану територіальну громаду на вказаному заході презентував міський голова Володимир Ящук. Володимир Миколайович розповів про те, що було зроблено з часу об’єднання, про соціальні проекти, яку вдалось реалізувати, та про проекти, для втілення у життя яких необхідна підтримка інвесторів, про плани на майбутнє. Наші досягнення та перспективні плани щиро здивували поважну аудиторію.

,,Хоча попереду ще багато викликів та проблем, проте всі вони нам під силу, тому що ми сильна та спроможна громада !‘‘ – зазначив у своєму виступі голова об‘єднаної громади.

Leave a reply