Керівники району та громади привітали правоохоронців Іллінеччини з професійним святом

4 липня в Україні відзначається День Національної поліції України. З цієї нагоди у п’ятницю, напередодні професійного свята, в приміщенні Іллінецького відділення поліції Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відбулись урочисті заходи. З професійним святом правоохоронців Іллінеччини привітали міський голова Володимир Ящук, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Любаревич.

 «Шановні працівники Національної поліції! Професія, яку ви обрали складна, відповідальна, й доволі часто, небезпечна. Усі ви, без сумніву, мужні, сильні та самовіддані, – звернувся до винуватців урочистостей міський голова. –  Від депутатського корпусу міської ради, виконавчого комітету, усіх жителів об’єднаної громади  та від себе особисто висловлюю вам щиру подяку за вашу невтомну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі. Нехай ваші знання, досвід та сумлінна праця  й  надалі сприяють утвердженню закону в нашій державі. Миру, добра, достатку, здоров’я та благополуччя вам і вашим рідним».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення законності й правопорядку, протидію злочинності, підтримання публічної безпеки й порядку на території об’єднаної громади, подяками Іллінецької міської ради було відзначено начальника Іллінецького відділення поліції, підполковника поліції Олега Паламаренка та кращих правоохоронців. Колективу Іллінецького відділення поліції міський голова вручив два планшети, які було придбано за кошти міського бюджету. Також кращим поліцейським було вручено подяки районної державної адміністрації та районної ради.

Leave a reply