Хай сонцю і квітам всміхаються діти

1 червня, у День захисту дітей, на площі міста було проведено свято «Хай сонцю і квітам всміхаються діти». Для юних іллінчан та гостей міста була підготовлена конкурсно-розважальна програма, що включала танцювальний флешмоб, концертну програму, конкурс малюнка на асфальті на тему: «Дім, в якому ми живемо», ігри-масовки, творчий майданчик «Бодіарт», показові виступи юних дзюдоїстів, розваги з аніматорами.
Святкову програму розпочав флешмоб танцювального колективу «Ілляночка», керівник Юлія Нікітіна.
Юні пісенні таланти, а це вихованці Іллінецьких дошкільних навчальних закладів №2 «Пролісок» та №1 «Сонечко» подарували всім присутнім веселі пісні та танцювальні композиції. Солісти Кириця Ангеліна, Романюк Богдан, Пашенько Вікторія, Саврань Вікторія, Допіра Максим, Дяченко Софія, Ковальчук Вікторія майстерно продовжили концертну програму своїми виступами. Не залишила байдужими глядачів гумореска, у виконанні Подолян Юлії. Доповнили свято та додали всім гарного літнього настрою пісні у виконанні ансамблів дітей Іллінецьких міських шкіл №1 та №3.
Розважально-танцювальна програма, котру підготувала керівник Студії естрадного співу Центру дитячої та юнацької творчості, зібрала всіх діток на площі перед Будинком культури. Запальні руханки, в унісон виконані всіма, під гучні оплески учасників, змусили танцювати навіть найменших гостей дійства.
Юні художники Романюк Олександр та Карпенко Вікторія, вихованці гуртків образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості, разом з керівником Когут Валентиною Миколаївною запросили всіх взяти участь в творчому майданчику «Бодіарт». Майстри працювали до закінчення свята, тому що багато діток мали бажання отримати безкоштовний міні-малюнок на руку.
Барвистий будинок створили учасники конкурсу малюнка на асфальті «Дім,в якому живемо». А це 23 діток, котрі відпочивають у  пришкільних таборах. Кожен юний митець отримав у подарунок розмальовки та олівці.
Із захопленням спостерігали діти та дорослі за спарингами юних дзюдоїстів під керівництвом тренера – викладача Дитячо-юнацької спортивної школи Іллінецької міської ради Станіслава Герасимчука. Вразила майстерність та вправність юних спортсменів: Барткова Артема, Крилова Тараса, Гусятинського Дмитра, Могили Ігора, Яременків Богдана і Артема, Хоменка Богдана, Войтка Ярослава, Когута Назара, Кришталя Іллі, Білоуса Олександра, Токарчука Олександра, Шевченка Артема.
Аніматори розважали дітей, створюючи святковий настрій, та дарували їм повітряні кульки.
Щирі посмішки та радість в очах дітей – найкраща нагорода для дорослих. А свято дитинства – чудова нагода відпочити разом зі своїми дітьми, адже такі миті запам’ятовуються на все життя.

Leave a reply