«Хай Вам щастить, працівники культури!»

Під таким гаслом відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Святкова зала районного Будинку культури зібрала усіх працівників клубних, бібліотечних, музейних установ, дитячих музичних шкіл, аматорів, майстрів та  звичайних поціновувачів пісні  й  танцю Іллінеччини.

Ініціатором та організатором святкового дійства став комунальний заклад “Центр культури, мистецтва та естетичного виховання” Іллінецької міської ради.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Іллінецької районної державної адміністрації Валентина Поїзд, заступник Іллінецького міського голови Людмила Трохимець, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, головний спеціаліст сектору культури і туризму райдержадміністрації Інна Гончарук, директор комунального закладу “Центр культури, мистецтва та естетичного виховання” міської ради Микола Романов, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради Ольга Долгова, голова профспілкової організації працівників культури Іллінецького району Юлія Весна.

“Від міського голови Володимира Ящука та від мене особисто прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди професійного свята, – звернулась до винуватців урочистостей Людмила Трохимець. –  Іллінеччина  має особливий колорит. Адже наш край — духовна скарбниця та благодатна нива для мистецької діяльності. Саме ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Ваше мистецтво завжди покращує настрій та налаштовує на творчу хвилю.

Низький  уклін усім працівникам культури та майстрам народного мистецтва за вірність високому покликанню та постійний творчий неспокій”.

З нагоди професійного свята нагородами за професіоналізм та відданість своїй справі були відзначені 25 культпрацівників та майстрів народного мистецтва. Районний комітет працівників культури Іллінецького району матеріально відзначив найактивніших спілчан.

Теплі та сповнені шани слова у цей день  були звернуті й  до ветеранів галузі, запрошених на урочистості. Їм вручили квіти.

Гарною новиною стало повідомлення, що Іллінецький міський голова Володимир Ящук відзначений нагородою обласної державної адміністрації та обласної ради “Покровитель культури – 2017 року”. Так вже протягом семи років на Вінниччині відзначають людей, які зробили вагомий внесок у розвиток культури регіону, надавали підтримку талановитій молоді, творчим аматорським колективам.

По завершення урочистої частини  присутні в залі отримали неймовірний дарунок від колег – викладацького та студентського колективу Тульчинського училища культури.

Відкрив концертний блок народний аматорський духовий оркестр, у виконанні якого звучали як народні, так і класичні музичні твори. Народний аматорський фольклорно-інструментальний ансамбль “Кобза” дарував мелодії грайливі, учасниці аматорського жіночого ансамблю “Зореграй” соловейком виспівували народні пісні.

Полонили глядачів запальні народні танці Поділля, Закарпаття, Польщі у виконанні учасників народного аматорського ансамблю народного танцю “Намисто”. Шквал оплесків вибухав під час виступу  майбутніх культармійців – учасників народного ансамблю естрадного танцю “Глорія”. Хвилюючим завершення урочистого дійства стала фінальна пісня у виконанні вокального жіночого тріо “Ярославна”. Не раз лунали захопливі вигуки «браво!» на адресу артистів,  адже концерт був щирим та приємним, а аплодистенти з квітами – то була оцінка їхній майстерності та вдячність глядачів.

Дякуючи за прекрасні миті єднання з мистецтвом, позитивні емоції та незабутній настрій, вітаючи викладачів та студентів  Тульчинського училища культури зі святом, адже це і їхнє професійне свято, іллінчали вручили артистам корзину квітів, запашний коровай та побажали нових творчих успіхів і яскравих мистецьких проектів!

 

Leave a reply