Художній конкурс «В об’єктиві- рідна громада»

За ініціативи громадської організації «ДІАЛОГ» та Управління освіти Іллінецької міської ради з 3 травня 2018 року стартував Художній конкурс «В об’єктиві- рідна громада». Конкурс проводиться у двох номінаціях: фотографія і малюнок. За результатами проведення першого етапу до 20 червня 2018 року визначаються роботи, яким присуджено перші три місця у відповідних номінаціях. Роботи, які пройшли відбірковий етап, направляються на другий етап Конкурсу на виставку конкурсних робіт,  і шляхом відкритого голосування на сторінці міської ради у мережі Фейсбук, визначаються переможці Конкурсу.  Роботи, які набрали найбільшу кількість голосів в кожній номінації, вважаються переможцями Конкурсу. Переможці отримують грамоти та цінні призи.

У номінації Конкурсу «Фотографія» учасниками може бути молодь віком від 12 до 23 років.  Максимальна кількість поданих художніх робіт не повинна перевищувати 5 від одного учасника. Допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за останні три роки, за такими категоріями: „Особистості”, „Природа”, „Урбаністика”, „Село моє – колиска роду”,, „Історія й сучасність”.

У номінації «Малюнок»  учасниками можуть бути діти та підлітки віком від 7 до 18 років. Кількість робіт, які подаються, до 5 від кожного учасника, за 2 категоріями: «Графіка»  та „Живопис”.

Для участі у Конкурсі автор робіт подає:

– фотороботи або малюнки;

– заявку про участь у Конкурсі

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

Вимоги до фотографій: розмір – 20х 30 см (А-4) (у виняткових випадках інший формат) не наклеєні на паспарту. Зображення повинно бути навиліт, без полів,  і рамок. На звороті кожної роботи необхідно вказати номер роботи згідно заявки, назву роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, номінацію, рік фотозйомки. До робіт додається електронна версія робіт у форматі  jpg  без стискання, 300 dpi того ж розміру, що й відбиток.

Вимоги до малюнків: формат А4, олівці, акварель, гуаш, олія.

Роботи надсилати за електронною адресою project2018@ukr.net та поштовою адресою на Управління освіти Іллінецької міської ради, 22700 вул. Соборна, 25 місто Іллінці Вінницької області

 

Заявка на участь у конкурсі “В об’єктиві – рідна громада”

Leave a reply