Колектив ТОВ "Люстдорф" приймав вітання з 25-річчям від дня заснування підприємства

Колектив ТОВ "Люстдорф" приймав вітання з 25-річчям від дня заснування підприємства
З нагоди 25-річчя від дня заснування ТОВ «Люстдорф», Іллінецький міський голова Володимир Ящук разом зі своїми заступниками Олегом Дмитриком та Людмилою Трохимець привітали засновника компанії Олега Васильєва, генерального директора Олександра Самохвалова, директора з виробництва Андрія Сопрунова, керівників виробничих підрозділів, а в їхній особі увесь колектив підприємства з ювілейною датою.
«25 років для людини, а тим паче для підприємства, це ще юний вік. Однак за цей час вам вдалося досягнути дуже багато. З невеликого підприємства, створеного на базі ВАТ «Іллінецький молокозавод», компанія «Люстдорф» стала одним із флагманів молочного ринку України. Підприємством, яке не лише щороку нарощує виробничі потужні, дбає про високу якість та користь своєї продукції, впроваджує інноваційні технології, але разом з тим є надійним партнером, потужним платником податків, компанією, яка завжди підтримує потрібні для громади проєкти, у такий непростий час постійно допомагає нашій армії. За це окрема шана і подяка засновникам та керівництву компанії. Також дякую кожному працівнику підприємства, за їх внесок у загальний добробут, адже ТОВ «Люстдорф» є одним із важливих гарантів сталого розвитку Іллінецької міської територіальної громади, її окрасою та гордістю.
Безумовно, ми пишаємось тим, що колектив має унікальні напрацювання, втілює у життя багато сучасних ідей, орієнтується на потреби найвибагливішого споживача, у багатьох питаннях є новатором і лідером.
То ж від усіх жителів громади бажаю ТОВ «Люстдорф» успіхів, нових здобутків та процвітання. Міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру і щастя вам і вашим близьким», – привітав присутніх Володимир Ящук.
У свою чергу директор з виробництва ТОВ «Люстдорф» Андрій Сопрунов наголосив, що це свято не лише підприємства, а усієї Іллінеччини, усіх іллінчан. Оскільки історія підприємства, його розвиток нерозривно пов’язані з історією, розвитком Іллінецького краю. А запорука успішної діяльності підприємства, його здобутків і досягнень – сумлінна праця багатьох людей, більшість з яких жителі нашої громади. Андрій Вікторович подякував міському голові Володимиру Ящуку, керівництву міської ради за підтримку, співпрацю, взаєморозуміння.
Привітала міська рада ювілярів короваєм та пам’ятними подарунками. На згадку про цей день вручили вітальний лист.
Leave a reply