«Коляда наша лунає, увесь світ з Різдвом вітає»

На різдвяні посиденьки до іллінецької куми Людмили Левченко 8 січня завітали іллінчани та гості нашого міста з Немирова, Оратова та Оратівського району, з Липовецького краю та творчі колективи Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади з Василівки, Жорнищ, Красненького, Сороки, Павлівки, Якубівки.

Розпочалося свято віншувальною ходою гостей з Немирівського району – учасників вокально-інструментального дитячого гурту «Джерельце», вчительського ансамблю «Надія» Мельниківської ЗОШ І-ІІст. (кер. Надія Запорожець). Старовинні колядки від учасників фольклорно-етнографічних колективів «Кумасі» Чагівського сільського будинку культури (кер.Ніна Бистріцька), «Війтівчанка» Війтівецького сільського будинку культури (кер.Тетяна Осадчук), молодиць народного ансамблю української пісні «Відлуння» Іллінецького районного будинку культури (кер. Людмила Левченко), народні пісні у виконанні учасниць ансамблю «Берегиня» Якубівського сільського будинку культури (кер. Прокопенко Іван), «Злагода» Павлівського сільського будинку культури (кер. Орендочка П.П.), «Жорнищанки» Жорнищенського сільського будинку культури (кер. Тетяна Шамрай), Сороцьких троїстих-музик, веселі танці у виконанні учасників фольклорного ансамблю «Світанок» (кер.Сірук М.І.), театральне дійство з Солохою, Паньками, Циганами, Євреями, Чортом у постановці акторів фольклорного театру «Господині» Красненьківського сільського будинку культури (кер.Ніна Метельська) було об’єднано у великій святковій програмі під назвою «Коляда наша лунає, увесь світ з Різдвом вітає».

Глядачі були щедрі на оплески солістам Ользі Йолтуховській, Людмилі Левченко, Галині Лисогорі, Василю Піндюріну, щиро сміялися з гумору народної поетеси Тетяни Маковської з Оратівщини.

Поціновувачі народного фольклору, що зібралися у святковій залі районного Будинку культури, вітав і благословляв на добро, світлу радість і щасливий мирний рік настоятель Свято-Миколаївського храму Української Православної Церкви ієрей от.Миколай.

Від міського голови Володимира Ящука та депутатського корпусу  міської ради усіх присутніх привітав директор комунального закладу «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради» Микола Романов.

Усім учасникам театралізованого дійства було вручено подяки міського голови та цінні подарунки, а діткам солодощі.

По завершенню святкового дійства самодіяльні артисти та глядачі в залі спільно заспівали «Нова радість стала», несучи в своїх серцях добру вість про народження Ісуса Христа.

Leave a reply