«Коляда наша лунає, увесь світ з Різдвом вітає»: в Іллінцях відбулося фольклорне театралізоване дійство «До куми на посиденьки»

«Коляда наша лунає, увесь світ з Різдвом вітає»: в Іллінцях відбулося фольклорне театралізоване дійство «До куми на посиденьки»

«Коляда наша лунає, увесь світ з Різдвом вітає» – під такою назвою сьогодні, 8 січня, в Іллінецькому міському Будинку культури відбулося фольклорне театралізоване дійство з мистецького проєкту Людмили Левченко «До куми на посиденьки».

Цьогоріч до «народної куми», на її  авторський проєкт, який проходить під патронатом міського голови, завітали 15 колективів народної творчості з Оратівської, Немирівської та, нашої, Іллінецької територіальних громад.

На початку свята з проповіддю та щирими словами вітань до всіх присутніх звернувся настоятель Свято-Михайлівського храму с. Борисівка ієромонах Ілля Сурхаєв.

Слова вдячності на адресу організаторки заходу та всіх учасників театралізованого дійства лунали від провідного методиста з фольклору Вінницького обласного центру народної творчості Тетяни Гарбулінської, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Трохимець, начальника управління культури міської ради Юлії Весни.

Українські колядки, щедрівки, різдвяні псалми, які лунали в цей день зі сцени, демонстрували їх оригінальність, автентичність, неповторність та дарували святковий настрій іллінчанам та гостям нашого міста.

Загалом на святі панувала щира та доброзичлива атмосфера. Всі учасники дійства на згадку про таке яскраве та народне свято в Іллінцях були відзначені дипломами та цінними подарунками.

Leave a reply