Колоритно та весело святкували Івана Купала в громаді

З 6 на 7 липня відзначається одне з найзагадковіших, наймістичніших, і в той же час найулюбленіших народних свят – Івана Купала. Століттями в ніч на Івана Купала молодь влаштовувала гуляння. Й до сьогодні ці традиції – незмінні.
Тож літнього вечора, ще задовго до того, як сонечко починає опускатися за обрій, іллінчани та гості міста зібралися на схилах тихоплинного Собу на народне гуляння «Купальські зорі». Містяни співали, танцювали біля вогнища, брали участь у різноманітних конкурсах та розвагах, одним словом – веселилися. Цьогорічне святкування було особливе, адже до традиційних ритуалів, таких як пускання вінків на воду, купальські хороводи та запалювання вогнища, додали нотку сучасності – на запрошення міської ради на святі виступили переможець вокального шоу «Голос країни» -талановитий, співочий, щирий Іван Ганзера та заслужений артист України Олександр Зайченко.
Організатор свята – центр культури, мистецтва та естетичного виховання міської ради, подбав й про те, щоб кожний у цей вечір знайшов собі розвагу до вподоби. Дітки тішились атракціонами у містечку розваг. Прихильники спорту мали можливість взяти участь в аматорському турнірі з пляжного волейболу, який традиційно вже декілька років поспіль організовує громадська організація «Іллінці – наше місто», зіграти в шахи та шашки. Любителі смачненького посмакувати стравами української кухні, котрі підготували підприємці міста та гості з Івано-Франківська, Рівного, придбати вироби народних умільців та всілякі смаколики.
Неповторного колориту святковому дійству додала музика Якубівського духового оркестру, концертна та розважальні програми за участі працівників та самодіяльних артистів районного будинку культури.
Майже до десятої години тривав концерт Івана Ганзери. Люди не відпускали свого улюбленця, який в цей день подарував усім присутнім справжнє свято вокального мистецтва.

 

Leave a reply