Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради отримало благодійну допомогу з Німеччини

Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради отримало благодійну допомогу з Німеччини
Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради отримало благодійну допомогу з м. Трір (Німеччини) від Асоціації Humanitäre Hilfe Trier E.V. (Stand with Ukraine), засновниками якої є Домінік і Тетяна Сінкевич та Денис і Марʼяна Сурма.
Це – електрокардіограф MAC600 та 2 імунофлуоресцентних аналізатори для проведення кількісних тестів Fine care FIA Meter Plus.
«Це дороговартісне обладнання допоможе значно покращити рівень обслуговування населення нашої громади. Іллінчани зможуть на місці зробити всі необхідні обстеження. Так, наприклад, імунофлуоресцентний аналізатор використовується для проведення кількісних експрес-тестів методом ІФА. Головною перевагою даного аналізатора є висока точність аналізів, простота і зручність у роботі. Тож велика подяка нашим благодійникам та землякам – родині Сурмів, які проживають у м. Трір, та від яких ми вже не вперше отримуємо допомогу у вигляді медичних препаратів, дезінфікуючих засобів, а також родині-волонтерів Ларисі та Віктору Вовченків, які допомогли в отриманні та передачі обладнання. Надаючи допомогу у такий нелегкий для всіх нас час, ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди», – сказав головний лікар КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок.
Також Олександр Бабушок додав, що дане медичне обладнання використовуватиметься для обслуговування пацієнтів Іллінецької та Борисівської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.
Leave a reply