Комунальники впорядковують території міських кладовищ

Комунальники впорядковують території міських кладовищ
Другий тиждень після Великодня – поминальний, українці вшановують пам’ять померлих. Напередодні поминальних днів зазвичай впорядковують та прибирають могили рідних і близьких.
В Іллінцях є 6 кладовищ. Крім того, 29 кладовищ розташовані на територіях старостинських округів. Аби встигнути навести лад на всіх міських кладовищах до провід, працівники комунального підприємства «Добробут» міської ради ще кілька тижнів тому розпочали роботу.
Провели благоустрій території кладовищ, прибрали та вивезли сміття, яке накопичилося за зиму, старі вінки та штучні квіти, залишки трави та гілля, зрізали аварійні дерева, завезли воду та пісок.
У селах кладовища впорядковували старости разом з працівниками з благоустрою КП «Добробут», працівниками культури та освітянами, небайдужими жителями громади. Допомогу технікою надали керівники сільгосппідприємств.
Сьогодні комунальники наводили лад на старому кладовищі по вул.Молодіжній у м.Іллінці, провідний день на якому у понеділок, 9 травня. Роботи щодо впорядкування кладовищ будуть продовжуватись.
Просимо підтримувати порядок на кладовищах, не створювати хаотичних сміттєзвалищ, не купувати штучних квітів, а сміття відносити до спеціально відведених місць.
Leave a reply