Конференція педагогічних працівників Іллінецької ОТГ «Нова українська школа – від старту до успіху!»

28 серпня 2018 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Іллінецької ОТГ «Нова українська школа – від старту до успіху!».

У роботі освітнього форуму взяли участь Іллінецький  міський голова Володимир Ящук, його заступники Олег Дмитрик та Людмила Трохимець, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Поїзд, делегації педагогічних працівників  усіх навчальних закладів та їх керівники, гості та запрошені.

Про старт НУШ розповіла начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот.  У своїй презентації вона звернула увагу на те, що у вересні 2018 року 231 першокласник  піде в перший клас Нової української школи. Старту реформи передувала масштабна підготовка, направлена на основні зміни: створення нового освітнього середовища, нового змісту освіти та перепідготовка вчителів. В своєму виступі вона закликала  усю освітянську громаду змінювати освіту разом!

Світлана Крот привітала освітян  із початком нового навчального року, зазначила, що в  усіх навчальних закладах вжиті належні заходи щодо якісної та вчасної підготовки до початку нового навчального року. Не оминула увагою підсумки державної підсумкової атестації,  зовнішнього незалежного оцінювання, результати учнівських олімпіад  з базових дисциплін, конкурсів, фестивалів.

Під час конференції було порушено ряд актуальних питань, зокрема функціонування опорних шкіл, надання якісних освітніх послуг, створення сприятливих умов розвитку, виховання, навчання в освітньому закладі.

Педагогічні колективи  закладів освіти Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади з початком нового 2018/2019 навчального року привітали: Іллінецький  міський голова Володимир Ящук та заступник голови Іллінецької райдержадміністрації Валентина Поїзд та подякували за відданість справі навчання та виховання дітей задля щасливого майбутнього України.

За традицією під час конференції відбулося нагородження педагогів. Кращих  освітян об’єднаної громади було відзначено Почесними грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та  управління освіти Іллінецької міської ради.

Leave a reply