[:ua]Конкурс «Зіркова мрія - 2019»[:]

[:ua]

На базі Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся міський етап конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія-2019» у рамках проведення обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2019».
Конкурс проводився з метою виявлення та стимулювання талановитої творчої молоді, підтримки та популяризації українського мистецтва, світової класики, формування у молоді усвідомлення власної причетності до української культурної спадщини, пропагування національної культури через власну художньо-творчу діяльність.
У міському етапі конкурсу взяли участь 23 виховаці різних вікових категорій з 11 закладів загальної середньої освіти та Центру дитячої та юнацької творчості. Конкурс проводився у двох номінаціях: вокал та художнє читання. Виконані конкурсантами твори були пронизані патріотичним духом, повагою до рідної мови та національної культури. 
Учасники конкурсу вразили глядачів своєю сценічною культурою та виконавською майстерністю, оригінальністю, артистизмом у розкритті художніх образів.

 

[:]

Leave a reply