Креатив – це наше життя

Різноманітна освітня і виховна робота Іллінецького центру дитячої та юнацької творчості, спрямована на задоволення інтересів і запитів дітей, розширення й поглиблення їхніх знань, розвитку творчих здібностей. Саме такими стали виховні заходи: інтелектуальна гра «Техноарена», творча майстерня на тему «Пасхальний сувенір», вікторина “Знавці рідного краю”, проведені 22 березня  2018 року.

Інтелектуальна гра «Техноарена»,  підготовлена Черкес Оленою Петрівною,  розпочалась з театрального дійства. Головні персонажі Гвинтик та Шпунтик не змогли впоратися з технічними завданнями і їм допомагали гуртківці.

Програма свята складалася з різноманітних конкурсів, завдань, ігор.

Керівник гуртка Гулеватенко Наталя  Степанівна відкрила творчу майстерню «Пасхальний сувенір» з розповіді про звичаї та обряди святкування Великодня. Діти читали вірші про весну, переглядали відео,  виконували творчу роботу.

Пізнавальною стала вікторина “Знавці рідного краю” під керівництвом Поліщук Алли Анатоліївни. Діти відповідали на запитання вікторини, співали пісні.

Даний виховний захід розширив та поглибив знання вихованців  про незалежну Україну; виховував почуття національної гордості, любов до рідного краю; сприяв формуванню активної життєвої позиції,  розуміння єдності та цілісності України.

Leave a reply