Кулінарне шоу «Страва вихідного дня» у «Проліску»

У КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок»було проведено пізнавально – розважальний захід «Кулінарне шоу «Страва вихідного дня» із батьками дітей І молодшої групи №1 «Жучок – Сонечко». Захід організувала та провела вихователь Поступайло Оксана Володимирівна.

Головна мета кулінарного дійства – залучення усієї родини до організації здорового харчування дітей, надання основної інформації про головні складові дитячого харчування, основні вимоги до раціону, спонукання до естетики харчування дітей вдома.

Головними героями заходу стали батьки вихованців «Проліска». Їм було дано домашнє завдання: виготовити вдома страву вихідного дня, але із обов’язковим дотриманням певних вимог. Страви мали бути корисними, естетично оформленими та доступними. Страви, представлені мамами – господинями були смачними, вишуканими, приготовленими із дотриманням технології та із врахуванням усіх  поставлених вимог.

Кожна господиня представляла свій витвір кулінарного мистецтва, розповідала про те, із яких продуктів він виготовлений та яка користь дитячому організму від них. Було враховано і те, що домашнім завданням було приготування страви «вихідного дня», тобто вона несла своїм смаком та виглядом святковий настрій усій родині.

Учасниками кулінарного шоу були і справжній шеф – кухар, і судді програми «Майстер Шеф», і відеоблогер і доктор Комаровський, і «Світське життя із Оксаною Володимирівною», і гості – педагоги закладу, і вихід червоною доріжкою із виготовленою стравою. А також жарти, гумор та сміх. Для присутніх  прозвучало побажання, щоб кухня не стала жіночим місцем перебування у вихідний день, а спільною справою усієї родини. Адже вихідні – це час для розваг, спільних подорожей, походів, відпочинку для всієї родини.

Найголовніше, що у таких гарних, креативних, талановитих, люблячих один одного та свої родини, батьків обов’язково виростуть щасливі, здорові і успішні діти!

Leave a reply