Купальські розваги у «Проліску»

Івана Купала – традиційне свято для дітей та дорослих у комунальному закладі «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №2 «Пролісок» Іллінецької міської ради.

7 липня весь день був наповнений іграми, розвагами, народними забавами.

Яскраво, динамічно та цікаво проведено музично – театралізоване діство «Купальські розваги». Програма свята включала в себе:

  • музичний флешмоб «Ой на Івана, ой на Купала…»;
  • віночок із народних ігор та танців, розваги із дітьми «Купальські розваги»;
  • театр природи «Чотири стихії»;
  • презентація «Купальський вінок»;
  • святкова дискотека.

Діти та дорослі прикрашали вербову гілку «Купала», в’язали «шишки» із вишень, плели купальський вінок, стрибали через імпровізоване вогнище, розважались із водичкою та грали багато веселих народних ігор.

Музично – театралізоване дійство для дітей підготували: вихователь – методист Уманська Н.А., музичний керівник Скарбовійчук В.В., практичний психолог Бойко Е.Ю., вихователі: Пелипенко О.В., Притула К.П., Бойчук Ю.В., Шатківська О.О.  та всі інші працівники закладу. Технічними питаннями організації та проведення свята займались Меленчук В.Г. та Нижник П.Г.

Протягом дня діти смакували вишнями, дорослі організовували для них чаювання із печивом та пиріжками.

З нагоди свята  всі діти та дорослі надзвичайно гарні, святкові у українському народному одязі, дівчата із квітами у зачісках та віночками, хлопчики у  вишиванках, вишитих галстуках та поясах. Одяг також додав урочистості та піднесеності Купальському святу.

Leave a reply