Квест «Літнє свято гарного настрою у «Проліску»

В КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок» проведено квест «Свято гарного настрою».

Літо – це та пора, котрій радіють всі – від малого до великого. Провести найтеплішу пору року цікаво і з користю для здоров’я прагнули у КЗ Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок». Веселощі поліпшують стан людини не менш ефективно, аніж фізичні вправи. Тож останніми днями літа у «Проліску» вирішили не сумувати, а влаштувати собі свято Гарного настрою.

Рецепт приготування дійства наступний: збираєш усю дітвору, запасаєшся басейном, пляшками з водою, веселою музикою, фарбами, різнокольоровими кульками й стрічками, додаєш до цього мильні бульбашки, багато солодощів, соку – і рушаєш у подорож.

Діти та дорослі спішили розібрати маршрути по карті, виконати завдання, пройти усі етапи квесту та отримати солодкі подарунки.

Також діти, працівники та батьки взяли участь у благодійній акції «Солодкий подарунок» та передали у Плисківський будинок – інтернат солодощі, фрукти. Попередньо із дітьми було обговорено питання існування дитячих будинків, йшла мова про діток, які живуть без мами і тата, без родини. Тож у цей день частинку гарного настрою передали і діткам із дитячого будинку.

Веселий день на цьому не закінчився: були ще проведені різноманітні ігри, естафети, конкурси, розваги, а також музичні дискотеки, які є улюбленим видом розваг дітей у будь – який день.

Для дитини і дорослого дзвінкий сміх – найкращий спосіб для зняття емоційної напруги і відновлення фізичного і психічного здоров’я. Саме тому основними організаторами Свята гарного настрою стали практичний психолог Бойко Е.Ю. та керівник музичний Мельник Т.А., які є спеціалістами по створенню гарного настрою у дітей та дорослих.

Leave a reply