Лікування за кошти Фонду соціального страхування України - відновлено

Лікування за кошти Фонду соціального страхування України - відновлено

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове  державне соціальне страхування» від 23.09.199 р. № 1105 застраховані (працюючі) особи та потерпілі в наслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання мають право на отримання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Фонд соцстрахування України забезпечує працюючих осіб реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

Однак, через повномасштабне вторгнення росії Фонд СС України був вимушений припинити направлення працівників та потерпілих на лікування до санаторно-курортних закладів.

Водночас, потреба у реабілітації після складних патологій стала нагальною. Тож, з червня поточного року Фонд соцстрахування України відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування. Повний курс лікування фінансується коштами Фонду.

Забезпечення реабілітацією застрахованих осіб і членів їх сімей, а також санаторно – курортним лікуванням потерпілих на виробництві можливе в оздоровчих закладах, які не входять до переліку  територіальних громад,  що знаходяться в районі проведення воєнних (бойових) дій.

Вчасне відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів є запорукою швидкого відновлення після  інсультів, інфарктів, операцій та інших важких станів. У численних випадках курс реабілітації дозволяє уникнути настання інвалідності. А санаторно – курортне лікування дозволяє потерпілим на виробництві не допустити погіршення стану та оздоровити організм.

За додатковою інформацією щодо можливості пройти  лікування за кошти Фонду соціального страхування України можна звертатися до Іллінецького відділення УВД ФСС України у Вінницькій області за телефонами  (04345) 2-11-55, (04330) 2-11-52.

В.о начальника Іллінецького відділення УВД ФСС України у Вінницькій області Бусійок Г.П.

Leave a reply