Людмила Трохимець зустрілася з представниками Іллінецької міської організації ветеранів та привітала їх з Днем ветерана

Людмила Трохимець зустрілася з представниками Іллінецької міської організації ветеранів та привітала їх з Днем ветерана

1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Цей день – це ще одна нагода засвідчити глибоку повагу до найстарших та найдосвідченіших представників нашого суспільства.

Вже традиційно у перший день жовтня  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Трохимець зустрілася з представниками Іллінецької міської організації ветеранів та взяла участь у засіданні ради ветеранської організації.

На початку засідання всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять голови Іллінецької міської організації ветеранів Михайла Танасієнка, який відійшов у вічність та згадали всі його добрі справи та величезну роботу, яку він проводив, у напрямку військово-патріотичного виховання дітей та молоді та ознайомлення їх з історією рідного краю.

До порядку денного засідання ради міської організації ветеранів було внесено питання про обрання голови ветеранської організації.

Всі члени організації одноголосно підтримали кандидатуру Миколи Кириловича Ціломудрого.

Людмила Михайлівна привітала Миколу Кириловича з обранням на посаду і побажала міцного здоров’я, успіхів та наснаги у громадській діяльності.

Також Людмила Трохимець від імені міського голови Володимира Ящука привітала ветеранів зі святом та висловити слова вдячності за їхню активну життєву позицію.

«Щиро зичу вам усім міцного здоров’я, добра, віри у завтрашній день та мирного неба над головою. Нехай завжди вас супроводжує у житті любов та повага, радують світлі посмішки дітей та онуків, сімейна злагода і достаток, здоров’я та щастя дорогих вам людей», – сказала заступник міського голови.

За значний внесок у розвиток ветеранського руху, багаторічну громадську діяльність, спрямовану на вирішення проблем ветеранів, активну життєву позицію активістів ветеранської організації було відзначено грамотами Іллінецького міської ради та пам’ятними подарунками.

Новообраний голова ветеранської організації Микола Ціломудрий також привітав присутніх зі святом  й  відзначив найактивніших членів ветеранської організації.

Leave a reply