ЛИСТИ МИРУ

Останні три роки патріотичне виховання дітей дошкільного віку набуло нового змісту, нового значення. Виявилось, що «піднімати патріотичний дух» дорослих простіше через їх дітей. Саме діти спонукають дорослих до діяльності та показують приклад людяності, милосердя, показують, що «любов до Батьківщини, гордість» це не тільки високі слова, але й справжні, реальні почуття.
4 – 6 травня діти та працівники комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №2 «Пролісок» Іллінецької міської ради Вінницької області присвятили вшануванню СОЛДАТА.
Ветерана Другої світової війни Демянишина Григорія Трохимовича відвідали діти ІІ молодшої групи №1, вихователь Сліпчик Н.В., помічник вихователя Захарчук О.В., та діти старшої групи №3, вихователь Поступайло О.В., помічник вихователя Свнинар Н.В. Особливо дітей зацікавили фотографії молодого солдата, а захоплення викликали ордени та медалі. Вихованці хотіли знати про кожну з них.
Діти середньої групи №2 (вихователь Бондар Л.В., помічник вихователя Швець Т.С.) та середньої групи №3 (вихователь Черкес М.І., помічник вихователя Береза К.М.) відвідали Романову Марію Рубенівну та подарували їй квіти, солодощі.
Усі групи вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до Меморіалу Слави, наймолодші діти із І молодшої групи №1 (вихователь Бондар Г.М.) та І молодшої групи №2 (вихователь Пелипенко О.В.) поклали квіти до Меморіальної дошки загиблому земляку Олександру Багнюку.
Зараз усі ми живемо в особливий період, як його визначили офіційно. І він таки справді особливий, а тому дітей знайомили з солдатами двох періодів: ІІ світової війни та сучасної, неоголошеної війни.
Музей, який відкрито у НВК “Іллінецька ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №2, відвідали діти середньої групи №2 та середньої групи №3. Цікаву та змістовну екскурсію музеєм їм провела директор школи Гобеляк Раїса Олександрівна. З цікавістю діти споглядали експонати музею, передані із зони бойових дій. Також Раїса Олександрівна розповіла вихованцям про їх випускника – Олександра Багнюка, СОЛДАТА, який загинув, захищаючи нашу країну.
Усі вікові групи виготовляли ЛИСТІВКИ МИРУ та вручали їх учасникам АТО, батькам вихованців «Проліска».
Дуже зворушливою була зустріч дітей із учасниками АТО. До дітей завітали Микола Стельмащук, Олександр Ткач та Олександр Недоля. Вихованці І молодшої групи №1, І молодшої групи №3, середньої групи №2, старшої групи №2 та 1 класу ЗОШ №2 зацікавлено слухали розповідь СОЛДАТІВ та привітали їх малюнками, квітами.

Leave a reply