Малиновий дзвін покликав у Країну Знань!

Малиновий дзвін покликав у Країну Знань!
1 вересня у школах Іллінеччини традиційно пройшло свято Першого дзвоника, яке сповістило учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.
День Знань – це особливе свято! Воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.
Цього року для 240 першокласників, які переступили поріг навчальних закладів Іллінецької міської територіальної громади, розпочнеться цікаве шкільне життя: перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
Важливий цей навчальний рік і для одинадцятикласників, адже за цей час їм необхідно визначитися у виборі життєвих орієнтирів.
З Днем знань та початком нового навчального року учнів, батьків та педагогічні колективи вітали Іллінецька міська рада та управління освіти. Всі першокласники отримали подарунки від Іллінецької міської ради.
Навчальний рік розпочато. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
 
Leave a reply