Майбутнє твориться сьогодні

Свято «Таланти Ілліннеччини – 2018», яке відбулося в будинку культури 23 травня 2018 року, відкрив зразковий танцювальний колектив «Фантазія»- лауреат обласного фестивалю вчительської та учнівської творчості  «Проліски надії -2018» .

Учасниками свята стали учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості,  батьки та вчителі, керівники шкіл,  запрошені.

Вітаючи талановиту  молодь  з досягненнями, начальник управління освіти Світлана Крот висловила гордість тим, що Іллінеччина багата талантами, подякувала юним розумникам за цілеспрямованість та жагу до знань,  учителям – за титанічну  й  самовіддану працю, батькам – за зразкове виховання дітей.

У рамках проведення свята «Таланти Ілліннеччини – 2018»  були нагороджені грамотами, дипломами  майже 150  учнів та вихованців – переможців ІІ та  ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін; ІІ   та  ІІІ етапів Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка;  конкурсів, фестивалів та спортивних змагань.

55 учням загальноосвітніх шкіл та вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості була вручена грошова винагорода.

Для вручення грошових премій переможцям інтелектуальних, мистецьких, творчих конкурсів, предметних олімпіад, спортивних змагань різних рівнів   Іллінецькою міською радою  виділено 20 тис. грн.

Сьогоднішні перемоги дітей є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Обдаровані діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави. Їм відкривати всесвітні таємниці, сягати нових вершин, розбудовувати рідну країну. Їм бути господарями на цій землі.

Їм належить майбутнє. Хай же буде воно щасливим!

Leave a reply