Майже 300 тисяч виділено з бюджету Іллінецької міської ОТГ для забезпечення посиленої готовності закладів охорони здоров’я Іллінеччини до боротьби з епідемією коронавірусу

Сьогодні відбулась 58 сесія Іллінецької міської ради 8 скликання. У роботі сесії взяли участь 19 депутатів міської ради.
Одним із основних та нагальних питань, яке було винесено на їх розгляд, стало питання про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та виділення коштів на першочергові заходи щодо забезпечення посиленої готовності закладів охорони здоров’я Іллінеччини до боротьби з епідемією коронавірусу COVID-19. Депутати одноголосно підтримали ініціативу міського голови Володимира Ящука про виділення з резервного фонду Іллінецької міської ОТГ 200 тисяч гривень на придбання кисневого концентратора та 4 шприцевих насосів для введення лікарських засобів.
Крім того з бюджету об’єднаної громади було виділено 90 тисяч гривень на придбання 50 швидкісних тестів для визначення коронавірусної інфекції, засобів індивідуального захисту для медичних працівників, закупівлю противірусних й антибактеріальних препаратів, дезінфікуючих засобів.
Також 50 тисяч гривень субвенції з міського буде передано районній державній адміністрації для Іллінецької центральної районної лікарні на відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет жителям нашої громади, що отримують інсулінотерапію. 56,4 тисяч гривень спрямовано на виплату матеріальної допомоги іллінчанам, які звернулись з відповідними заявами у зв’язку з хворобою чи важким матеріальним становищем.
«Я дякую, що ви прийшли на сесійне засідання, – звернувся до депутатів Іллінецький міський голова Володимир Ящук. – У зв’язку із небезпекою епідемії коронавірусу в Україні є термінові питання, які маємо вирішити якнайшвидше. Ми відповідальні перед громадою, то ж маємо сконсолідувати всі зусилля на боротьбу з поширенням коронавірусу, бо здоров’я та безпека людей – найважливіші. Звертаюсь до усіх вас з проханням розповідати іллінчанам про важливість дотримання карантинних заходів, інформувати міську владу про проблемні питання, самим бути прикладом у такій непростій ситуації. Ми не залишимо своїх людей з цією бідою сам на сам, однак у міська влада зобов’язана подбати й про те, щоб мати фінансовий ресурс для виплати заробітної плати працівникам соціальної та бюджетної сфери. У разі потреби будуть виділені додаткові кошти на придбання ліків та медичного обладнання, робитимемо все можливе, щоб спільно протистояти цій хворобі».

 
Leave a reply