Майже 50 млн грн освітньої субвенції спрямовано державою для Вінницької області

Майже 50 млн грн освітньої субвенції спрямовано державою для Вінницької області

Про це під час щотижневої наради під керівництвом голови ОДА Сергія Борзова поінформувала заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи, – начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Лісогурська.

Вона повідомила, що для Вінницької області державою спрямовано 49 млн 729,4 тис. грн. освітньої субвенції, з них 2 млн 97,9 тис. грн – на обладнання для закладів, що беруть участь в експерименті з реалізації Державного стандарту початкової освіти.

Станом на 21 вересня поточного року, профінансовано 44 547,884 тис. грн. Ці кошти спрямовано на закупівлю засобів навчання та обладнання для учнів початкових класів, на закупівлю сучасних меблів для початкових класів НУШ, а також на придбання комп’ютерного обладнання для початкових класів тощо.

Найбільше використано субвенційних коштів Мельниківською ОТГ, Липовецьким районом, а також Дашівською, Райгородською та Росошанською об’єднаними територіальними громадами.

Під час апаратної наради Тетяна Лісогруська також повідомила про використання коштів освітньої субвенції за іншими напрямками: на спеціальні школи та навчально-реабілітаційні центри, на обладнання їдалень, придбання автобусів, а також на облаштування навчальних та stem-лабораторій.

На придбання обладнання для харчоблоків (їдалень) у 2020 році з державного бюджету передбачено 16 127,4 тис. грн. На сьогодні кошти освоєні в повному обсязі: Липовецьким районом, а також Барським та Жмеринським районами, Тростянецькою ОТГ.

На придбання шкільних автобусів на умовах співфінансування для Вінницької області виділено 26 056,4 тис. грн. субвенції. Так, до закладів освіти області надійшло 25 шкільних автобусів.

Щодо обладнання для навчальних кабінетів, то цього року для області виділено 27478,1 тис. грн. За словами Тетяни Лісогурської, в області планується придбати обладнання для 5 STEM-лабораторій та 50 кабінетів математики і точних наук.

Під час засідання голова облдержадміністрації Сергій Борзов дав низку доручень керівникам структурних підрозділів ОДА та служб області за відповідними напрямками роботи.

Leave a reply