Майже 750 тис.грн – внесок у бюджет громади відділу державної реєстрації Іллінецької міської ради

Про це за підсумками 2017 року інформувала на оперативній нараді в міського голови начальник відділу державної реєстрації Іллінецької міської ради Наталія Геновська. Зокрема Наталія Іванівна розповіла, що працівники  відділу проводять: державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно; державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;  реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання.

Відповідні послуги населенню надають 2 реєстратори по нерухомості,  реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців,  спеціаліст з реєстрації місця проживання, 2 оператори комп’ютерного набору).

У сферу державної реєстрації введено принцип екстериторіальності, що дає можливість прийняття документів для державної реєстрації нерухомого майна та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в межах області. Тому заявниками є не лише жителі Іллінецького району, а й Оратівського, Липовецького,  Гайсинського, Муровано – Куриловецького, Піщанського, Немирівського, Літинського, Калинівського, Погребищанського, Тульчинського районів, м. Вінниці.

У 2017 році відділом державної реєстрації зареєстровано 6 960 заяв громадян з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно на суму 693 391,36 грн. Проведено 290 реєстраційних дій з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на суму 23 920 грн, адже реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців розпочав свою роботу лише 1 серпня минулого року.

Реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання здійснюється в межах Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

Зареєстровано та знято з реєстрації 2160 громадян, видано 8 869 довідок. Надіслано повідомлень про зняття з місця проживання – 75. Сума за проведені реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання становить 30 318,76 грн.

Leave a reply