Міський голова ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт у Сороцькій та Жорницькій амбулаторіях

У Сороцькій та Жорницькій амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини розпочато проведення капітального ремонту. Іллінецький міський голова Володимир Ящук разом зі своїми заступниками Олегом Дмитриком та Людмилою Трохимець ознайомились з ходом робіт.
У Сороцькій амбулаторії вже проведено утеплення приміщення, ведуться роботи з перекриття даху металочерепицею. Як розповів головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Бабушок проєктно-кошторисною документацією передбачено й сучасний ремонт амбулаторії всередині, заміну системи опалення та електропроводки, облаштування внутрішньої вбиральні для людей з обмеженими фізичними можливостями.
У Жорницькій амбулаторії облаштовано вхід з пандусом та розпочато внутрішні роботи, тут також буде замінено систему опалення та електропроводку, проведено ремонт вбиральні зі встановленням санвузла для людей з обмеженими можливостями.
Роботи проводяться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток охорони здоров’я в сільській місцевості, яка покриє 90% кошторису, 10% – співфінансування з бюджету громади.
Олександр Бабушок зазначив, що для покращення якості надання медичних послуг населенню Сороцька амбулаторія загальної практики – сімейної медицини забезпечена телемедичним обладнанням, таке ж обладнання буде придбане й для Жорницької амбулаторії. Наявність телемедичного обладнання дає можливість сімейному лікарю у складних випадках отримати дистанційно консультацію фахівців вторинного, третинного та найвищого спеціалізованого рівня надання медичної допомоги. Крім того у телемедичному наборі, є необхідне обладнання, щоб у разі потреби обстежити хворого вдома.
Володимир Миколайович
поспілкувався з медичними працівниками амбулаторій, подякував за працю, вручив захисні маски й рукавички.
Міський голова також побував в Іллінецькій центральній районній лікарні та передав засоби індивідуального захисту лікарям і медичним працівникам відділення інтенсивної терапії, анестезіології та реанімації, терапевтичного відділення.
«Сьогодні ви знаходитись на передовій у боротьбі з коронавірусом. Й повинні мати у належній кількості засоби індивідуального захисту для збереження власного здоров’я, адже, незважаючи на світову пандемію, люди щоденно звертаються до вас за допомогою. Дякую вам за працю. Бережіть себе й будьте насамперед здорові»,- звернувся до медиків Володимир Ящук.

 

Leave a reply