Міський голова провів оперативну нараду

Іллінецький міський голова  Володимир  Ящук провів оперативну нараду за участі секретаря міської ради, заступників міської ради, в.о.старост, начальників структурних підрозділів, працівників виконавчого апарату міської ради, керівників комунальних закладів і підприємств. З інформацією про роботу у 2019 році адміністративної комісії при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради виступила юрисконсульт міської ради Анастасія Столяр.   Вона розповіла, що адміністративною комісією у минулому році  розглянуто 18 протоколів щодо вчинення адміністративних правопорушень передбачених ст.152 КУпАП, 183 КУпАП, ч.ст212-1 КУпАП. Зокрема 7 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень передбачених ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». За 2 протоколами  накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 680 грн., 1 з яких сплачено в добровільному порядку,  1 постанову передано до виконавчої служби для відкриття виконавчого провадження. 2 провадження закрито у зв’язку з малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення з звільненням від адміністративної відповідальності особи  та оголошенням їй усного зауваження. Винесено 2 постанови про закриття провадження  у зв’язку з закінченням строків розгляду протоколу, передбачених ст. 38 КУпАП.  1 протокол повернуто на доопрацювання у зв’язку з неповнотою встановлених обставин справи посадовими особами, якими було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення.

Розглянуто 6 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч.2 ст.212-1 КУпАП «Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини». За результатами розгляду яких по 5 протоколах накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафів на загальну суму  85 грн, з них 4 штрафи сплачено в добровільному порядку, 1 постанову передано до виконавчої служби для відкриття виконавчого провадження. 1 провадження закрито у зв’язку з  відсутністю події та складу адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст.212-1 КУпАП.

Комісія також розглянула 5 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ст.183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб». По 4 протоколах накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 221 грн, з яких 170 грн сплачено в добровільному порядку, 1 постанову передано до виконавчої служби для відкриття виконавчого провадження, 1 протокол повернуто на доопрацювання у зв’язку з неповнотою встановлених обставин справи посадовими особами, що складали протокол.

Leave a reply