Міський голова провів оперативну нараду

Міський голова провів оперативну нараду
Заходи особистої безпеки людей, дії керівників та працівників підприємств, організацій та установ під час сигналу «Повітряна тривога», підготовка закладів освіти до початку нового навчального року та безпека навчального процесу – головні питання, що обговорювалися сьогодні, 18 липня, на щотижневій оперативній нараді із заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, начальниками управлінь та відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств та установ міської ради, керівниками підприємств, організацій та установ, а також головними лікарями закладів охорони здоров’я, яку провів міський голова Володимир Ящук.
 
Про наявність та стан захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів у громаді розповів завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету міської ради Юрій Зайчук.
 
Він нагадав алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога», правило «двох стін» та наголосив на необхідності дбати про власну безпеку та щоразу, коли лунає сигнал тривоги спускатися в укриття.
 
Інше важливе питання – підготовка закладів освіти до початку нового навчального року. Інформувала присутніх з даного питання начальник управління освіти міської ради Світлана Крот.
 
Начальник управління освіти міської ради наголосила, що головне завдання перед початком нового навчального року – це безпека перебування дітей у закладах освіти під час освітнього процесу.
 
Світлана Василівна зазначила, що для підготовки закладів освіти до нового навчального року має бути виконана ціла низка умов, зокрема, ретельна підготовка до осінньо-зимового періоду, перевірка території закладів на предмет відсутності вибухових предметів, забезпечення пожежної безпеки та належне облаштування укриттів на випадок військових загроз, налагодження ефективної роботи системи сповіщення про такі загрози, відпрацювання шляхів евакуації учнів та вчителів, створення відповідних матеріальних запасів та багато інших.
«Безпека дітей – передусім! Без комплексної роботи представників влади та силових структур належним чином підготувати освітянські заклади до цього особливого навчального року неможливо. Тому наголошую, що кожен керівник має відпрацювати усі механізми для того, що убезпечити наших дітей», – сказала Світлана Крот.
 
Також Світлана Крот додала, що заклади освіти, у яких відсутні укриття чи сховища в режимі офлайн працювати не будуть.
 
Міський голова сказав, що рішення чи сядуть діти за парти 1 вересня залежатиме від безпекової ситуації в країні та від того, наскільки готовими до очного навчання будуть освітні заклади. В громаді створена спеціальна комісія, яка перевірятиме заклади освіти та по кожному з них прийматиме окреме рішення щодо роботи в умовах воєнного стану.
 
«Освітній процес повинен бути перщ за все безпечним для дітей. Це найголовніше!» – наголосив Володимир Ящук.
Leave a reply