Міський голова провів робочу нараду зі старостами та діловодами старостинських округів

Міський голова провів робочу нараду зі старостами та  діловодами старостинських округів
Іллінецький міський голова Володимир Ящук провів робочу нараду із старостами та діловодами старостинських округів, участь у якій взяли перший заступник міського голови Олег Дмитрик, керуюча справами виконачого комітету міської ради Наталія Чигрин, начальники управлінь і відділів Іллінецької міської ради.
 
Питання, винесені на нараду, стосувалися організації роботи в старостатах з прийому документів в інтегрованій інформаційній системі «Соціальна громада» на оформлення всіх видів державних допомог, пільг, субсидій, надання адміністративних послуг за місцем проживання мешканців громади, ведення погосподарського обліку в старостатах територіальної громади, вчинення нотаріальних дій, підготовки та порядку видачі довідок різного характеру громадянам, виконавської дисципліни.
 
Володимир Миколайович наголосив, що саме староста й діловод є представниками місцевої влади у старостинських округах. На даний час зроблено дуже багато, аби жителі сільських населених пунктів могли отримати ту чи іншу довідку, виписку, подати документи на оформлення субсидій чи інших соціальних допомог в старостаті, а не звертатись до відповідних служб в Іллінцях.
 
У кожному старостаті створено віддалене робоче місце, придбано необхідну техніку, встановлено програми, підключено швидкісний інтернет, діловоди пройшли навчання. Однак таких важливих для жителів громади послуг в старостатах надається дуже мало, допускається дуже багато помилок, документи необхідно доопрацьовувати, переробляти. Тож основне завдання, яке поставив міський голова – активізувати роботу у цьому напрямку, підвищити поінформованість населення з даного питання, щоб люди отримували необхідні послуги безпосередньо на місці, що надзвичайно актуально ще й в умовах епідемії COVID-19.
Leave a reply