Міський голова провів щотижневу оперативну нараду

Міський голова провів щотижневу оперативну нараду

Сьогодні міський голова Володимир Ящук провів щотижневу оперативну нараду зі старостами та начальниками структурних підрозділів міської ради, головними лікарями закладів охорони здоров’я громади, яка пройшла в онлайн режимі.  Участь у нараді взяли секретар міської ради, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуюча справами виконавчого комітету, директор комунального підприємства «Добробут» міської ради.

Про поточну ситуацію в громаді із захворюваності на коронавірус поінформував учасників наради головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок. Про кількість та стан пацієнтів, які перебувають на стаціонарі з підтвердженим COVID-19 та  з підозрою на коронавірус, про наявність вільних ліжок для госпіталізації хворих інформував головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» міської ради Микола Масленчук.

З питання про порядок заповнення та подання щорічної декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  виступила  головний спеціаліст з розгляду звернень громадян загального відділу апарату виконавчого комітету  Іллінецької міської ради Олена Бояренко. Олена Іванівна наголосила на відповідальності  за неподання, несвоєчасне подання декларацій, а також за зазначення в них завідомо неправдивих відомостей.

Також на нараді було обговорено питання щодо проведення робіт з благоустрою населених пунктів громади. Міський голова Володимир Ящук дав завдання старостам та директору комунального підприємства «Добробут» міської ради Денису Гетьману розробити та узгодити плани благоустрою сіл.

 

Leave a reply