Міський голова провів щотижневу оперативну нараду

Міський голова провів щотижневу оперативну нараду

18 січня Іллінецький міський голова Володимир Ящук провів щотижневу оперативну нараду за участі секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету, старост, начальників управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, керівників комунальних підприємств.

Володимир Ящук дав завдання старостам тримати на контролі питання температурного режиму в дошкільних навчальних закладах та інформувати про стан справ, адже здоров’я дітей – найголовніше. У разі погіршення погоди навідуватись до одиноких стареньких людей, сімей, що перебувають у кризових сімейних обставинах, та за потреби організувати необхідну допомогу.

У зв’язку з проведенням адміністративно-територіальної реформи та передачею багатьох повноважень на місцевий рівень начальник управління економічного розвитку та інвестицій міської ради Олег Дмитрик розповів присутнім про нову структуру та загальну чисельність апарату міської ради, апарату виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради, головних розпорядників коштів, розпорядників коштів нижчого рівня та одержувачів коштів, підприємства та заклади. Представив керівників комунальних підприємств, які передано з  районної комунальної власності у комунальну власність міської територіальної громади.

Про роботу комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради інформував на нараді головний лікар комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради Микола Масленчук. Зокрема Микола Максимович розповів, що фінансування лікарні здійснюється Національною службою здоров’я України згідно 9 пакетів медичних послуг. На 2021 планується долучити ще два пакети послуг. У минулому році в медичному закладі було проліковано 2767 хворих, проведено 624 операцій, прийнято 282 пологів. Головний лікар подякував за допомогу у покращенні матеріально-технічної бази медичного закладу. Так за кошти місцевого бюджету у минулому році було придбано конвексний датчик для апарату УЗД та дороговартісну ренгентрубку до ренгенапарата, який у час піку захворювання на ГРВІ та COVID-12 через надмірне навантаження вийшов з ладу. За грантові кошти придбали З монітори пацієнта та 4 кисневі концентратори. За власні кошти купили апарат ШВЛ, пульксоксиметри. Велику підтримку у забезпеченні засобами індивідуального захисту, дезрозчини надавали й спонсори.

Що стосується підготовки медичного закладу до прийому хворих на COVID-19, головний лікар проінформував, відремонтовано централізовану лінію подачі кисню у ВЕНД, що забезпечило облаштування 24 кисневих точок. В загальному облаштовано 48 кисневих точок для забезпечення лікування хворих з COVID-19.

Leave a reply