Міський голова провів зустріч з культпрацівниками новоприєднаних Бабинського та Іллінецького старостинський округів

Міський голова провів зустріч з культпрацівниками новоприєднаних Бабинського та Іллінецького старостинський округів
Сьогодні, 14 січня, відбулася зустріч культпрацівників новоприєднаних Бабинського та Іллінецького старостинський округів з міським головою. На зустрічі були присутні заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, старости та представники управління культури міської ради.
Міський голова Володимир Ящук розповів про соціально-економічний розвиток Іллінецької міської територіальної громади за останні роки, окреслив плани і завдання на цей рік, зокрема мова йшла й про роль закладів культури в житті громади, покращення їх матеріально-технічної бази, вирішення одного з найболючіших питань – опалення приміщень, шляхом встановлення теплогенераторів.
Заступник міського голови Людмила Трохимець наголосила на співпраці закладів культури із старостатами та керівниками сільгосппідприємств. Адже лише об’єднавши зусилля можна буде покращити матеріальну-технічну бази культосвітніх закладів сіл Бабин, Даньківка, Іллінецьке, Романово-Хутір.
Начальник управління культури міської ради Юлія Весна розповіла про шляхи модернізації приєднаних установ за результатами об’їзду, що відбувся напередодні зустрічі, та огляду закладів культури вищевказаних сіл.
Старости Бабинського та Іллінецького округів Леонід Стадник та Сергій Кондратюк внесли пропозиції щодо роботи закладів культури у підпорядкованих округах, озвучили власне бачення задоволення культурних потреб населення.
Leave a reply