Міський голова привітав бібліотекарів об'єднаної громади з професійним святом

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек працівників книгозбірень нашої громади привітав з професійним святом міський голова Володимир Ящук.
При зустрічі було обговорено плани, досягнення та перспективи розвитку бібліотечної справи в об’єднаній громаді. За п’ять років жодну з бібліотек не закрили, нікого з працівників не скоротили. Як зазначив Володимир Миколайович навпаки, сільські бібліотеки-філії ремонтуються, переоснащуються, модернізуються.
Для користувачів Павлівської, Паріївської, Василівської, Якубівської сільських бібліотек, у рамках проєкту «Тепла медіотека – творчий осередок сільської громади» відкрилися світлі, теплі, затишні бібліотеки, які справді стали інформаційними та культурними центрами, де надаються нові послуги, де є інтернет, комп’ютерна та копіювальна техніка. У планах на найближчу перспективу завершити капітальний ремонт Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки, яка має бути однією з кращих бібліотек на Вінниччині, продовжити переформатовувати решту сільських бібліотек-філій.
Але головною цінністю, як і у будь-якій сфері, є люди, фахівці бібліотечної справи, ентузіасти, закохані у книгу. Саме на їх адресу у цей день звучали щирі вітання, бо бібліотекарі нашої громади справді творчі, активні, небайдужі.
З нагоди професійного свята, за сумлінну багаторічну працю, відданість обраному фаху, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи і культурного життя Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади було відзначено подарунками і подяками міської ради Тетяну Токайчук, методиста Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади;
Наталію Бохонко, бібліотекаря Паріївської сільської бібліотеки-філії Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади;
Наталію Присяжнюк, бібліотекаря Жорнищенської сільської бібліотеки-філії Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
Директор Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Наталія Покрищук від усіх працівників бібліотек подякувала міській владі, депутатському корпусу за розуміння та підтримку в благородній просвітницькій справі.
Leave a reply