Міський голова привітав бухгалтерів міської ради з професійним святом

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві. У понеділок на оперативній нараді міський голова привітав працівників фінансово-економічного відділу та фінансового управління міської ради з Днем бухгалтера.

“Робота працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок будь-якої організації, – сказав у вітальному слові Володимир Ящук. – Вона вимагає спеціальних знань, досвіду, особливої уваги, вміння швидко орієнтуватися у мінливому законодавстві. Від Вашого професіоналізму і сумлінного виконання своїх посадових обов’язків  залежить і своєчасна виплата заробітної плати, й сплата податків, й наповнення місцевих бюджетів.

Переконаний, що Ваш  досвід, високі моральні якості та наполегливість сприятимуть подальшому впровадженню високих стандартів бухгалтерської справи, забезпечать ефективне та раціональне використання бюджетних коштів.

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добробуту, оптимізму й упевненості  у своїх силах. Нехай мудрими будуть ваші  дії, праця приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям  і  любов’ю! “.

Leave a reply