Міський голова привітав іллінчанок зі святом 8 Березня

Сьогодні у міському Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт, приурочені до славного весняного свята – Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Усіх представниць прекрасної статі, які були присутні на святі, традиційно вітали весняними квітами від Іллінецького міського голови Володимира Ящука.
Веселого настрою присутнім своїм запальним танцювальним номером «Маруся» задали вихованці зразкового аматорського хореографічного колективу «Фантазія».
З вітальним словом до учасників урочистостей звернулися Іллінецький міський голова Володимир Ящук та заступник голови Іллінецької районної ради Віктор Нечипоренко. Найбільш активних жінок, прекрасних іллінчанок, які внесли вагомий вклад у соціально-економічний розвиток Іллінецького району та Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади було відзначено подяками з врученням подарунків та квітів.
Голова громадської організації «Іллінецька районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)” Василь Білозор привітав жінок зі святом і вручив учасниці бойових дій в республіці Афганістан Лідії Картовій почесну відзнаку Української спілки ветеранів Афганістану – воїнів-інтернаціоналістів – медаль «Вірність і терпіння».
Квіти від вдячних іллінчан було вручено матерям і дружинам, сини і чоловіки яких віддали своє життя за вільну та незалежну Батьківщину у ході бойових дій на Сході України.
Після нагородження усі присутні мали змогу насолодитися святковим концертом галантного, красивого чоловіка, який вражає своїм неповторним голосом, співака та композитора, народного артиста України Станіслава Городинського з його творчим колективом.
Загалом свято залишило незабутні враження. Яскраві костюми, емоційність, тепла атмосфера заповнили позитивом весь зал. За це вдячні глядачі щедро й щиро аплодували харизматичним артистам чудового колективу.

Leave a reply