Міський голова привітав колектив з професійним свято – Днем місцевого самоврядування

Міський голова привітав колектив з професійним свято – Днем місцевого самоврядування

Сьогодні в актовій залі Іллінецької міської ради відбулися заходи з нагоди День місцевого самоврядування за участі керівництва громади, працівників міської ради, старост та діловодів старостинських округів Іллінецької міської територіальної громади, депутатів та членів виконавчого комітету міської ради.

Усіх присутніх з професійним святом привітав Іллінецький міський голова Володимир Ящук

«Вдячний усім, хто причетний до цього свята, за активну життєву позицію, нелегку відповідальну працю, спрямовану на розвиток і зміцнення нашої Іллінеччини. Зичу всім вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, витримки, оптимізму, родинного затишку. Нехай усі розпочаті справи та проєкти принесуть вагомі результати та вдячність людей», – сказав міський голова у вітальному слові.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування кращих представників органів місцевого самоврядування було відзначено Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Подяками Вінницької обласної ради та грамотами Іллінецької міської ради.

Приєдналася до привітань і побажала всім причетним до свята доброго здоров’я на довгі щасливі роки життя та плідної роботи на благо жителів Іллінеччини заступник Іллінецького міського голови, голова первинної профспілкової організації працівників міської ради Людмила Трохимець.

Активістів профспілкового руху було відзначено грамотами профспілкової організації.

Leave a reply